Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcie, którego motywem przewodnim będzie jedyny w swoim rodzaju kontakt z książką.
Możesz je zrobić w swoim mieszkaniu, ogrodzie, na ulicy, w parku, na wakacjach, itp.
Pokażmy, że literatura towarzyszy nam zarówno w trudnym czasie epidemii jak i radosnych okolicznościach. Czekamy na kreatywność czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słomnikach. Najciekawsze prace nagrodzimy.

Autor może przesłać jedno zdjęcie w formie cyfrowej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Przedtem należy zapoznać się z regulaminem konkursu, aby spełnić wymagania dotyczące m. in. jakości zdjęć oraz pobrać oświadczenie, które po podpisaniu musi być dołączone do przesyłanej fotografii.
Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. Prace konkursowe muszą powstać właśnie w tym czasie.
Spośród wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani trzej laureaci, którzy otrzymają nagrody rzeczowe. Ponadto wybrane prace wraz z danymi autorów opublikowane zostaną na stronie internetowej MBP w Słomnikach.

Załączniki:
Pobierz plik (Oświadczenie autora zdjęcia.doc)Oświadczenie[ ]16 kB
Pobierz plik (Regulamin konkursu fotograficznego KSIĄŻKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO-1.doc)Regulamin konkursu[ ]17 kB

Wystawa w holu biblioteki upamiętniająca setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II.

W każdym przedszkolu są dzieci, które bardzo różnią się charakterami. Każdy ma swoje zalety, ale również wady. Może się zdarzyć, że dzieci ranią innych, nawet jeśli robią to nieświadomie.