Załączniki:
Pobierz plik (Czytam - Zbieram. Regulamin.pdf)"Czytam - Zbieram" Regulamin[ ]115 kB

Podczas obchodów Tygodnia Bibliotek szczególnie skupiamy się na skierowaniu atrakcyjnej oferty do najmłodszych, którzy są przecież naszymi potencjalnymi czytelnikami.

Tradycją już jest, że co rok w kwietniu odbywają się Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”. Do udziału w XVIII edycji tego projektu zaprosiła wszystkich Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie wraz z Województwem Małopolskim realizując działania pod hasłem „Książka ze smakiem”.

O tym, że zajęcia w bibliotece to jedna z ulubionych przez dzieci form spędzania wolnego czasu świadczy liczna za każdym razem grupa chętnych. Tegoroczne „Ferie z woluminem w tle” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Słomnikach odbyły się pod hasłem Italia i karnawał w Wenecji.