Załączniki:
Pobierz plik (Karta uczestnika.pdf)Karta uczestnika[ ]417 kB
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin[ ]993 kB

Tradycją już jest, że co rok w kwietniu odbywają się Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”. Do udziału w XVIII edycji tego projektu zaprosiła wszystkich Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie wraz z Województwem Małopolskim realizując działania pod hasłem „Książka ze smakiem”.

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Tygodnia E-książki (3-9 marca br.) Wydawnictwo Naukowe PWN przygotowało dla czytelników IBUK Libra niespodziankę.

W okresie 1-15 marca zestaw tytułów na platformie IBUK Libra poszerzony zostanie o 3 939 publikacji. Przez ponad 2 tygodnie czytelnicy otrzymają dostęp do pełnej treści wszystkich książek z kategorii:

• literatura faktu
  • literatura kobieca
  • kryminał, sensacja, thriller

Zachęcamy do korzystania.

Bezpłatne kody PIN do zdalnego logowania w czytelni IBUK Libra można otrzymać w bibliotece.

O tym, że zajęcia w bibliotece to jedna z ulubionych przez dzieci form spędzania wolnego czasu świadczy liczna za każdym razem grupa chętnych. Tegoroczne „Ferie z woluminem w tle” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Słomnikach odbyły się pod hasłem Italia i karnawał w Wenecji.